Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків

Розпорядження на заміщення вакантних посад

            Наказ МОН         Лист МОН      Розпорядження

 

 

***

 

19 жовтня на базі Балаклеївського ліцею ім.Є.Гуглі відбулися змагання з легкої атлетики між учнями шкіл Балаклеївської ОТГ.

Лялькова вистава з безпеки життєдіяльності.

Свято осені в дитячому садку. Дякуємо батькам вихованців за творчість, активну участь у виставці виробів з природного матеріалу «Осінь в гості завітала» та виставці хлібобулочних виробів. Діти із задоволенням грали в ігри, танцювали, співали, шукали скарб під час квесту, а наприкінці поласували смаколиками.

Сьогодні ми разом з малятами вітали Осінь. Ігри, танці та розваги діти проводили із задоволенням!!!
І окрема ПОДЯКА батькам за ваші вироби!!!

 

День села Балаклея, день Незалежності

 

День села Мале Старосілля

 

Козацькі змагання «Нащадки козацької слави»

 

Родинний колектив Задорожніх. Міжнародний фестиваль «Зорі над Тясмином»

 

Свято Гарбуза

Сьогодні в Балаклеївській громаді, відбулася серпнева педагогічна конференція. Всі ми знаємо, що все краще в житті приходить від учителя. Саме від нього встановлюється духовний зв’язок знань та поколінь. Вчителі нашої громади з честю виконують свій громадський обов’язок, постійно збагачують свої знання, щоб щедро віддати їх дітям!!!

24 серпня ми святкували День Незалежності України та День села Балаклея. Відділом освіти було організовано виставку творчих робіт учнів закладів освіти нашої громади. З приємністю спостерігали як гості свята із захопленням розглядали дитячі роботи. В той момент відчуваєш гордість за наших дітей!

21.08.2019 року відбулася рейдова перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року. Дякуємо всім працівникам за їх активність, творчість, креативність. Бажаємо Вам, бути найкращими!

 

Обсуждение закрыто.