Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків

УВАГА! ШАНОВНА ГРОМАДО!!!
Згідно чинних вимог законодавства змінено адресу нашого сайту.
З новим сайтом Ви можете ознайомитись за адресою:

https://balakleivska-gromada.gov.ua/

Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом
Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).
Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.
«Якісна школа — це результат співпраці засновника, директора, вчителів, учнів і батьків. Важливими у такій роботі є спільність цінностей і цілей, вміння прислухатися та враховувати думку одне одного, прагнення до розвитку свого закладу освіти. Не менш важливим є розуміння кожним учасником освітнього процесу своєї ролі у підвищенні якості освіти. Саме про це йде мова в інформаційній кампанії. Вона дає вичерпні відповіді на запитання, як конкретно директори шкіл, вчителі, батьки, громада можуть долучитись до розвитку закладу освіти та зробити його кращим, — розповіла начальниця управління Державної служби якості освіти у Черкаській області
Оксана Компанієць.
У межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба. Забезпечення поліпшення якості освітньої діяльності може бути реалізоване через процедури самооцінювання або проходження інституційного аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу.
З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за посиланням https://qualityeducation.org.ua/, а ролики розміщені на ютуб-каналі Служби.
Довідково:
Державна служба якості освіти – державний орган, створений у 2017 році, що опікується дотриманням якості освіти та освітніх стандартів у школах. Служба призначена допомагати закладам освіти підвищити якість освітньої діяльності, гарантувати якість освіти та формувати довіру суспільства до української освіти.
Ініціатива “Система забезпечення якості освіти” впроваджується в межах проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe). “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.
***
Температурний режим у закладах освіти Балаклеївської ТГ 24.03
***

Розпорядження на заміщення вакантних посад

            Наказ МОН         Лист МОН      Розпорядження

 

 

***

 

19 жовтня на базі Балаклеївського ліцею ім.Є.Гуглі відбулися змагання з легкої атлетики між учнями шкіл Балаклеївської ОТГ.

Лялькова вистава з безпеки життєдіяльності.

Свято осені в дитячому садку. Дякуємо батькам вихованців за творчість, активну участь у виставці виробів з природного матеріалу «Осінь в гості завітала» та виставці хлібобулочних виробів. Діти із задоволенням грали в ігри, танцювали, співали, шукали скарб під час квесту, а наприкінці поласували смаколиками.

Сьогодні ми разом з малятами вітали Осінь. Ігри, танці та розваги діти проводили із задоволенням!!!
І окрема ПОДЯКА батькам за ваші вироби!!!

 

День села Балаклея, день Незалежності

 

День села Мале Старосілля

 

Козацькі змагання «Нащадки козацької слави»

 

Родинний колектив Задорожніх. Міжнародний фестиваль «Зорі над Тясмином»

 

Свято Гарбуза

Сьогодні в Балаклеївській громаді, відбулася серпнева педагогічна конференція. Всі ми знаємо, що все краще в житті приходить від учителя. Саме від нього встановлюється духовний зв’язок знань та поколінь. Вчителі нашої громади з честю виконують свій громадський обов’язок, постійно збагачують свої знання, щоб щедро віддати їх дітям!!!

24 серпня ми святкували День Незалежності України та День села Балаклея. Відділом освіти було організовано виставку творчих робіт учнів закладів освіти нашої громади. З приємністю спостерігали як гості свята із захопленням розглядали дитячі роботи. В той момент відчуваєш гордість за наших дітей!

21.08.2019 року відбулася рейдова перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року. Дякуємо всім працівникам за їх активність, творчість, креативність. Бажаємо Вам, бути найкращими!

 

Обсуждение закрыто.