Оголошення

Протокол № 15 Про карантин у закладах освіти

***

Протокол № 13 Про посилення карантинних заходів на території Смілянського району.

***

Протокол №12 Карантин в закладі дошкільної освіти ”Сонечко”

***

Протокол №11 Про недопущення поширення коронавірусу в закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2

***

Проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти

***

Протокол №10 Про недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2

***

Шановні мешканці сіл

Балаклея,   Теклине,   Мале Старосілля!

Смілянська районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє Вас про те, що 10.09.2020р. на території сіл буде проводитись довиводка великої рогатої худоби, (кіз та коней), щеплення  проти сказу собак і котів (з собою мати одноразові шприци) 5 грн за гол.,

Ідентифікація молодняку ВРХ(87 грн 92 коп./гол.)

Довиводка розпочнеться;
с.Мале Старосілля о 8:00
с.Теклине о 11:00
С.Балаклея о 12:00
 Вартість: корова 115,51грн, молодняк 74,28; кінь 67,24.

***

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ

 Шановні жителі Балаклеївської сільської ради, запрошуємо Вас прийняти участь у всесвітній акції World Cleanup day.

19 вересня 2020 року у Всесвітній день прибирання 150 країн згуртуються заради однієї позитивної мети – чистого світу. У рамках World Cleanup day в Україні запланована найбільша екологічна спільна медитація, прибирання лісо-паркових зон з сортуванням відходів. У нашій громаді прибирання проходитиме 19 вересня. Запрошуємо еко-свідомих людей присвятити кілька годин очищенню своєї прибудинкової території,села. Завжди можна сказати, що нехай прибирають ті , хто смітить. Але, всім серцем полюбімо наші будинки і не будьмо байдужими. Ніхто не любить, коли у нього вдома брудно. Акція World Cleanup Day – особлива для України. В черговий  раз наша країна вийде з усією планетою на прибирання. Українці з кожним роком дедалі більше показують зацікавленість і ініціативність в екологічних акціях. Не зупиняймося на досягнутому.

Всесвітній день прибирання

***

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів «План зонування території села Балаклея Смілянського району Черкаської області», «План зонування території села Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області», «План зонування території села Теклине Смілянського району Черкаської області»

План зонування території (зонінг) – містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.
Замовником проекту містобудівної документації є Балаклеївська сільська рада, а розробником – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС». Підстава розроблення – Рішення Балаклеївської сільської ради № 8-15/VІІ від 21.05.2019 року та № 29-25/VІІ від 16.04.2020 року.
З текстовою та графічною частинами зазначених проектів містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Балаклея, вул.Незалежності,2.
Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є сільський голова  Балаклеївської сільської ради– Ситнік Р.
Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 09 вересня по 08 жовтня 2020 року в приміщенні Балаклеївської сільської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Балаклея Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 10:30 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради, громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Теклине Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 11:00 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради, громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 11:30 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради.

***

Повідомлення про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування Планів зонування сіл Балаклея, Мале Старосілля та Теклине

***

Заяви про призначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування

ЗАЯВА СЕО ПЗ БАЛАКЛЕЯ

ЗАЯВА СЕО ПЗ ТЕКЛИНЕ

ЗАЯВА СЕО ПЗ МАЛЕ СТАРОСІЛЛЯ

***

Оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку

Генеральний план сіл:  

Балаклея        Теклине      Мале Старосілля

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування

Файли в архівах. Потрібно скачати та розархівувати.

***

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА ЗЕМЛЕКОРИТУВАЧІВ

 Якщо Ви отримали правовстановлюючі документи (державний акт на право власності на земельну ділянку або договір оренди землі) на земельну ділянку до 01.01.2013 року рекомендуємо Вам перевірити на Публічній кадастровій карті (map.lend.ua) наявність інформації про земельну ділянку, зазначивши у відповідній графі кадастровий номер земельної ділянки (йдеться про земельні ділянки, право власності або користування на які оформлено після 2004 року). У разі виявлення таких земельних ділянок землевласникам або землекористувачам необхідно замовити виготовлення електронного документа (обмінного файла у форматі XML) та подати його державному кадастровому реєстратору для внесения відомостей до ДЗК.

   Щодо земельних ділянок, право власності або користування на які оформлено до 2004 року, але відомості про які не внесені до ДЗК, інформуємо, що державна реєстрація зазначених земельних ділянок здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

                                                                      Держгеокадастр

***

Відповідальність та дотримання правил благоустрою

***

На водоймах сіл Балаклея та Мале Старосілля купатися заборонено!

Протокол №8 Про запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах Балаклеївської сільської ради

Лист Смілянського РВ УДСНС України у Черкаській області

***

Повідомлення про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування генеральних планів сіл Балаклея, Мале Старосілля та Теклине Смілянського району Черкаської області

***

ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ

с. БАЛАКЛЕЯ        с. МАЛЕ СТАРОСІЛЛЯ        с. ТЕКЛИНЕ

***

Повідомлення про конкурс на заміщення вакантних посад

***

Оголошення

Балаклеївська сільська рада повідомляє!

27 числа кожного місяця 2020 року проводиться вивезення сміття від населення.

***

В Центрі надання соціальних послуг Балаклеївської сільської ради з’явилася “Скринька взаємодопомоги”.  Через введення карантинних заходів, батьки багатьох родин залишилися без заробітку.  Наразі їм надзвичайно потрібна допомога та підтримка.  Просимо всіх жителів Балклеївської громади, зокрема, приватних підприємців: якщо ви маєте можливість та бажання, допомогти малозабезпеченим сім’ям продуктами харчування, засобами гігієни та засобами індивідуального захисту, приносьте їх до приміщення Центру надання соціальних послуг (село Балаклея вул.Миру 117 приміщення Будинку культури) і поповнюйте “Скриньку взаємодопомоги”. Запрошуємо Вас долучитися до допомоги тим, кому це зараз конче необхідно та продовжити добру і корисну справу. Прохання попередньо телефонувати за номером 0638897666. Передачу вмістимого “Скриньки взаємодопомоги” тим, хто цього потребує,гарантуємо. Робити добро легко!

***

НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ

24.03.2020

УВАГА шановні громадяни!

17.03.2020

Увага!

Рішення про коронавірус

Протокол по карантину

24.11.2019

11.11.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНКУРС

30.10.2019 

04.10.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНКУРС

02.08.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

17.07.2019  Порядок проведення конкурсу

17.07.2019  Перелік питань на перевірку знань за напрямком

17.07.2019  Перелік питань

17.07.2019 Розпорядження про оголошення конкурсу

16.07.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВАКАНТНІ МІСЦЯ, КОНКУРС

09.07.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

01.10.2019