Оголошення

Протокол №22 Карантин на релігійні свята 18-19 січня

***

Інформація Укрпошти

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Бажаєте отримувати Вашу пенсію в Укрпошті?

  • для оформлення виплати і доставки пенсії/соціальної допомоги через АТ «Укрпошту» необхідно звернутись до Пенсійного фонду України або управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання.
  • подати там заяву про припинення перерахування пенсії на банківський рахунок та отримання виплат за місцем фактичного проживання.
  • при собі треба мати паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення (за наявності) або інші документи, на підставі яких здійснюється виплата пенсії/соціальної допомоги (також можна взяти копії цих документів).

 За бажанням, пенсіонер може отримувати пенсію у відділенні поштового зв’язку, або вдома — через листоношу.

     Також, листоноша може прийняти оплату будь-яких рахунків.

До зустрічі в Укрпошті!

***

До відома жителів громади

      Сьогодні, 13.01.2021 року всі дванадцять закладів соціальної сфери Балаклеївської сільської ради, які опалюються газом, були підключені до газопостачання АТ «Черкасигаз», у приміщеннях відновлений тепловий режим.

Дякуємо за підтримку та розуміння.

***
Оголошення!
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру з 14 січня 2021 року очікується погіршення погодних умов й значне зниження температури повітря на більшій частині території України.

***

Оголошення!

13.01.21р.  з 09:00 до 15:00 годин
Можливе відключення електроенергії
А 14.01.21р   з 8:45 до  16:45
Планове відключення електроенергії в селі Балаклея по вулицям
Коцюбинського  та провулок  Дружби
***

Протокол №21 Про локдаун

***

Протокол №20 Карантин в ДНЗ Берізка с. Теклине

***

Грип птиці (класична чума птахів).

 У зв’язку із виявленням (04.12.2020) випадку грипу птиці в особистому селянському господарстві с. Кандибине Новоодеського району Миколаївської області Смілянське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області нагадує.

Інкубаційний період у птиці триває 1-7 днів. В окремих випадках — від декількох годин до 7 діб і більше.

Клінічні ознаки депресія, втрата чутливості, сльозотеча, набряками в ділянці голови і шиї, ціанотичність слизових оболонок, гребінця та сережок, водянистий пронос, рідше — симптоми ураження органів дихання.

У бройлерів клінічні ознаки грипу менше виражені, ніж у інших видів птиці, і характеризуються пригніченням, сонливістю, відсутністю апетиту та підвищеною летальністю. Також спостерігаються набряки голови та шиї, ознаки ураження нервової системи, зокрема викривлення шиї та атаксія.

Шановні жителі Смілянщини з метою профілактики необхідно:

  • обмежити контакт свійської птиці з дикою перелітною та синантропною птицею;
  • в разі виявлення захворювання та загибелі птиці негайно сповіщати державну ветеринарну службу району;
  • не перешкоджати ветспеціалістам здійснювати систематичний нагляд за фізіологічним станом птиці.
  • дотримуватися вимог особистої гігієни при обслуговуванні птиці.

***

Увага ожеледиця!

За даними синоптиків Укргідрометцентру, вкрай обережними сьогодні слід бути мешканцям Балаклеївської ОТГ,  зокрема, очікується ожеледиця. Протримається небезпечна ситуація на дорогах щонайменше до 10-14 грудня.

Під час ожеледиці і водіям, і пішоходам треба дотримуватися правил безпеки. Перш за все, кермувальникам не варто перевищувати швидкість і виконувати ризиковані маневрування, слід вмикати габаритні вогні чи протитуманними ліхтарі; та обов’язково змінити літні шини на зимові.

Пішоходам радимо ходити повільніше і бути уважнішими, не перебігати дорогу перед авто, оминати металеві предмети на тротуарах та дорогах.

«Шановні водії. Будьте уважними та обережними, пересуваючись автошляхами в ожеледицю! Дотримуйтеся рекомендованої швидкості, відстаней та уникайте небезпечних маневрів».

Бережіть Ваше та інших громадян здоров’я!

***

Протокол №19 Про каранитн в ДНЗ Вишенька

***

Протокол № 18 Про зактиття на карантин Балаклеївського ліцею ім. Є Гуглі

***

Розпорядження про організацію протиепідемічних заходів

Розпорядження про створення персонального складу комісії

***

Протокол №17 Про встановлення обмеження в зв’язку з коронавірусом.

***

Проекти містобудівної документації, після врахування пропозицій громадськості

а саме:

Генеральний план села Балаклея Смілянського району Черкаської області

Генеральний план села Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області

Генеральний план села Теклине Смілянського району Черкаської області

План зонування села Балаклея Смілянського району Черкаської області

План зонування села Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області

План зонування села Теклине Смілянського району Черкаської області

ЗВІТ СЕО ГП БАЛАКЛЕЯ

ЗВІТ СЕО ГП МАЛЕ СТАРОСІЛЛЯ

ЗВІТ СЕО ГП ТЕКЛИНЕ

Пояснювальна записка ГП Балаклея

Плани заархівовавані. Для перегляду потрібно скачати собі на комп’ютер та розархівувати.

11/11/2020

 

Уточнення    ЗВІТ СЕО ГП БАЛАКЛЕЯ       Пояснювальна записка ГП Балаклея

14.12.20

***

Протокол №16 Про зміни рівня епідемічної безпеки

***

Протокол № 15 Про карантин у закладах освіти

***

Протокол № 13 Про посилення карантинних заходів на території Смілянського району.

***

Протокол №12 Карантин в закладі дошкільної освіти »Сонечко»

***

Протокол №11 Про недопущення поширення коронавірусу в закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2

***

Проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти

***

Протокол №10 Про недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2

***

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів «План зонування території села Балаклея Смілянського району Черкаської області», «План зонування території села Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області», «План зонування території села Теклине Смілянського району Черкаської області»

План зонування території (зонінг) — містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.
Замовником проекту містобудівної документації є Балаклеївська сільська рада, а розробником — ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС». Підстава розроблення – Рішення Балаклеївської сільської ради № 8-15/VІІ від 21.05.2019 року та № 29-25/VІІ від 16.04.2020 року.
З текстовою та графічною частинами зазначених проектів містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Балаклея, вул.Незалежності,2.
Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є сільський голова  Балаклеївської сільської ради– Ситнік Р.
Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 09 вересня по 08 жовтня 2020 року в приміщенні Балаклеївської сільської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Балаклея Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 10:30 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради, громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Теклине Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 11:00 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради, громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 11:30 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради.

***

Повідомлення про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування Планів зонування сіл Балаклея, Мале Старосілля та Теклине

***

Заяви про призначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування

ЗАЯВА СЕО ПЗ БАЛАКЛЕЯ

ЗАЯВА СЕО ПЗ ТЕКЛИНЕ

ЗАЯВА СЕО ПЗ МАЛЕ СТАРОСІЛЛЯ

 

***

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА ЗЕМЛЕКОРИТУВАЧІВ

 Якщо Ви отримали правовстановлюючі документи (державний акт на право власності на земельну ділянку або договір оренди землі) на земельну ділянку до 01.01.2013 року рекомендуємо Вам перевірити на Публічній кадастровій карті (map.lend.ua) наявність інформації про земельну ділянку, зазначивши у відповідній графі кадастровий номер земельної ділянки (йдеться про земельні ділянки, право власності або користування на які оформлено після 2004 року). У разі виявлення таких земельних ділянок землевласникам або землекористувачам необхідно замовити виготовлення електронного документа (обмінного файла у форматі XML) та подати його державному кадастровому реєстратору для внесения відомостей до ДЗК.

   Щодо земельних ділянок, право власності або користування на які оформлено до 2004 року, але відомості про які не внесені до ДЗК, інформуємо, що державна реєстрація зазначених земельних ділянок здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

                                                                      Держгеокадастр

***

Відповідальність та дотримання правил благоустрою

***

На водоймах сіл Балаклея та Мале Старосілля купатися заборонено!

Протокол №8 Про запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах Балаклеївської сільської ради

Лист Смілянського РВ УДСНС України у Черкаській області

***

Повідомлення про конкурс на заміщення вакантних посад

***

Оголошення

Балаклеївська сільська рада повідомляє!

27 числа кожного місяця 2020 року проводиться вивезення сміття від населення.

***

В Центрі надання соціальних послуг Балаклеївської сільської ради з’явилася «Скринька взаємодопомоги».  Через введення карантинних заходів, батьки багатьох родин залишилися без заробітку.  Наразі їм надзвичайно потрібна допомога та підтримка.  Просимо всіх жителів Балклеївської громади, зокрема, приватних підприємців: якщо ви маєте можливість та бажання, допомогти малозабезпеченим сім’ям продуктами харчування, засобами гігієни та засобами індивідуального захисту, приносьте їх до приміщення Центру надання соціальних послуг (село Балаклея вул.Миру 117 приміщення Будинку культури) і поповнюйте «Скриньку взаємодопомоги». Запрошуємо Вас долучитися до допомоги тим, кому це зараз конче необхідно та продовжити добру і корисну справу. Прохання попередньо телефонувати за номером 0638897666. Передачу вмістимого «Скриньки взаємодопомоги» тим, хто цього потребує,гарантуємо. Робити добро легко!

***

НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ

24.03.2020

УВАГА шановні громадяни!

17.03.2020

Увага!

Рішення про коронавірус

Протокол по карантину

24.11.2019

11.11.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНКУРС

04.10.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНКУРС

02.08.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

17.07.2019  Порядок проведення конкурсу

17.07.2019  Перелік питань на перевірку знань за напрямком

17.07.2019  Перелік питань

17.07.2019 Розпорядження про оголошення конкурсу

16.07.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВАКАНТНІ МІСЦЯ, КОНКУРС

09.07.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

01.10.2019

 

Обсуждение закрыто.