Оголошення

УВАГА! ШАНОВНА ГРОМАДО!!!
Згідно чинних вимог законодавства змінено адресу нашого сайту.
З новим сайтом Ви можете ознайомитись за адресою:

https://balakleivska-gromada.gov.ua/

***

Увага! Семінар для представників бізнесу.

08 липня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації запрошує підприємців, роботодавців та громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у податковому законодавстві, який відбудеться за адресою: місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17 (Черкаський регіональний центр підвищення кваліфікації).

Даний захід організований в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 — 2025 роки у партнерстві з Черкаською міською профспілковою організацією «Солідарність» та з Головним управління ДПС у Черкаській області

Реєстрація на захід — http://surl.li/xqpz

Додаткова інформація за телефонами (0472) 37 22 48; (0472) 37 33 63

***

Дотація на утримання кіз та овець на безповоротній основі

***

Служба безпеки України попереджає:

як не стати спільником кремлівських пропагандистів

Імперські амбіції Путіна та керованої ним кремлівської влади останнім часом зазнають нищівної поразки у світі.  Й нині  російські пропагандисти докладають значних зусиль для організації дезінформаційних операцій, які спрямовані на підрив стабільності українського суспільства і маніпулювання нашими поглядами і вибором.

Стратегічна мета цих кампаній – послабити і дестабілізувати Україну, на яку й спрямовано деструктивний вплив. Тактика проведення подібних операцій відточувалася ще радянськими спецслужбами, з часом модернізуються лише засоби їх проведення.

У сучасній інтернет-мережі  постійно функціонують й ведуть боротьбу проти нашої держави тисячі російських ботів, які працюють на кремлівську пропаганду. Боти – це сторінки нереальних людей, які активно беруть участь у дискусіях, зокрема політичних, та поширюють дезінформацію. Основне їх завдання – формування громадської думки. Робиться це  в інтересах замовника – російської влади.

Навіть одна людина може керувати в мережі десятками ботів, які дискутують навіть між собою. Для звичайного користувача соціальних мереж це виглядає просто як дискусія двох людей. Окрім того, боти можуть дискувати і з реальними людьми, якщо думка цих людей не збігатиметься з тією, яку вони пропагують. Існують і цілі «ботоферми» – компанії, які масово створюють несправжніх користувачів соцмереж, що дає можливість писати тисячі коментарів від ботів. До речі, одну з таких працівники СБУ нещодавно ліквідувала у Черкасах.

Вся діяльність ботів програмується та спрямовується  зазвичай  спецслужбами ФСБ РФ і складається з певних етапів. Спочатку шукаються і аналізуються слабкі місця та проблеми, на які будуть «тиснути» і впливати боти – економічні, регіональні, мовні. Боти максимально підкреслюють, посилюють та загострюють ці проблеми та відмінності, змушуючи людей втратити довіру один до одного. Наприклад, викликають недовіру до влади чи сварять між собою віруючих різних конфесій.

Потім боти роблять вкидання в мережу за принципом «велика брехня з крихтами правди». Тобто,  розповідають про щось настільки обурливе, щоб ніхто не міг повірити, що це взагалі може бути вигадкою. Але в цю брехню додається крихта правди. Й тоді дезінформація сприймається в цілому. Найчастіше бот не працює «від себе», він ховає свою участь за іншими джерелами: ЗМІ, чутки та ін. І люди ніколи не усвідомлюють, що за цим стоїть бот.

Важливо ще й знайти спільників – людей, які сприймуть повідомлення бота і поширять його у авдиторії. Таких у мережах нині дуже багато. А якщо бота спробують викрити, він, зазвичай заперечує все, навіть якщо правда очевидна. Потім вичікує певний час і продовжує свою діяльність   далі.

Щоб не стати легкою здобиччю бота, треба знати його основні ознаки. Це, в першу чергу, відсутність аватарки або ж фото з інтернету чи інших джерел.  Боти часто викладають сімейні фото або фото з друзями, беручи їх  зі сторінок реальних людей. Варто  також перевірити, коли були додані фото. І якщо вони всі завантажені в один день, це може бути ознакою бота. Тоді для перевірки реальності людини  можливо використати пошук Google по фото. Про те, що це бот, може свідчити й ім’я на кшталт: «Іван Правда» й т.п. У бота не можна  побачити ознак реального життя типу: «склав іспит» чи «йду на пиво».

Задля перевірки варто прогортати хоч трохи сторінку користувача. І  якщо людина створила сторінку недавно, а вже має кількасот друзів та бере участь в політичних дискусіях, ймовірно, ви натрапили на бота. Якщо бот відповідає чи коментує дуже швидко  –  у нього вже  є заготовлені тексти. Окрім того, боти часто приховують список всіх своїх друзів і загальнодоступними є тільки спільні з ним контакти.

А як же боротися з ботами? Тут усе дуже просто. Якщо ви виявили бота, краще не просто видалити його з друзів чи ігнорувати, а й надіслати скаргу до Facebook. Чим більше скарг на нього буде від різних людей, тим більше шансів, що аккаунт справді заблокують. Можете й просто написати: «я не хочу сперечатися з ботом». Це навряд змусить бота припинити дискусію, але все ж змусить інших серйозніше ставитися до думок, які вони зараз читають. А  краще взагалі не додавати людей, яких ви не знаєте. Тим більше тих, чия сторінка схожа на бота.

Якщо ж ви підтримуєте бота свідомо й розповсюджуєте подану ним антидержавну інформацію та інші види інформації, які наносять шкоду Україні та її громадянам, на вас чекає сувора відповідальність за  ст. 109. ККУ «Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади» за якою ви можете понести відповідальність від позбавлення волі на строк від п’яти  до десяти років до  обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк» та за ст. 110. ККУ  «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України» – від позбавлення волі на строк від трьох до п’яти й аж до  позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Тож, пам’ятайте про невідворотну відповідальність та знімайте з вух локшину, яку так старанно вам намагається нав’язати російська пропаганда.

Й добре поміркуйте перед тим, як зопалу піддавшись на провокаційні дописи ботів у мережі, закликати інших до протизаконних вчинків та самому вчиняти їх.

***

Виробничий підрозділ служби колії

«Шевченківська дистанція колії»

Регіональна філія «Одеська залізниця»

АТ «Українська залізниця»

Запрошує на роботу

Газорізальника, Електрозварника ручного зварювання, Електромонтера з ремонту електрообладнання та електроустаткування для роботи по ст. Шевченка.

Монтерів колії для роботи по ст. Шевченка, Кам’янка, Фундукліївка, Цибулеве, Райгород

Придатність за станом здоров’я, наявність документів про військовий облік, навчання по спеціальності проводиться на підприємстві; офіційне працевлаштування, набуття офіційного страхового стажу, стабільна заробітна плата, оплата лікарняних листів; всі види відпусток, передбачені законодавством; одноразова матеріальна допомога на оздоровлення; пільговий проїзд залізничним транспортом, відшкодування страхових внесків, інші пільги та компенсації, передбачені Колективним договором.

За довідками звертатися по телефону відділу кадрів: міський телефон — 04733-5-22-19, 04733-5-33-60 залізничний — 98-200-22-19, 98-200-33-60 м. Сміла вул. Тараса Шевченка 16-в

***

Протокол №7Про заходи щодо недопущення негативного впливу на умови життєдіяльності людей при застосуванні пестицидів та агрохімікатів

***

Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї .

  Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для  державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції .

Звертаємо Вашу увагу!

Дотація за бджолосім’ї  суб’єктам господарювання, які є юридичними особами, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у  Формі №24 (річна) та підтверджена ветеринарно-санітарним паспортом пасіки.

Дотація за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним-особам підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно — санітарному паспорті пасіки обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 338 від 19.02.2021 року власнику пасіки необхідно придбати бланк нового  паспорта пасіки під час реєстрації якого присвоюється унікальний номер який проставляється на титульному аркуші паспорта пасіки посадовою особою територіального органу компетентного органу (з відповідним підписом і печаткою) та вноситься разом з відомостями про пасіку до Реєстру паспортів пасік.

Після здійснення ветеринарно-санітарних заходів посадовою особою територіально органу компетентного органу в паспорті пасіки засвідчується її ветеринарний стан.

Наявність нового паспорта з унікальним номером та внесеної до нього інформації про кількість бджолосімей та ветеринарно-санітарний пасіки  є обов’язковою умовою для нарахування дотації .

 Контактні телефони  для довідок

096 — 91- 71- 552  (0472)63-09-37 Анатолій Чернецький

067- 59 — 33 — 368 Лідія Гармаш

***

Спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок .

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 р № 517 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Дотація за утримання кіз та овець на безповоротній основі надається суб’єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно- правової форми та форми власності, фізичні особи підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства) які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 грн. за одну голову .

Для отримання дотації власники тварин подають до Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації ( м Черкаси вул. Смілянська 131 каб. 209) до 1 липня поточного року документи згідно з переліком наведеному у п. 12 Порядку використання коштів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 .

Звертаю Вашу увагу!
Заявки що надійшли після закінчення терміну подання (після 1 липня) не розглядаються. Документи, подані не в повному обсязі повертаються суб’єктам господарювання протягом 5 робочих днів.
Контактні телефони для довідок
096 — 91-71-552 Анатолій Чернецький
067- 59 — 33 — 368 Лідія Гармаш

***
ОГОЛОШЕННЯ!!!Для переоформлення субсидій надається 5 місяців.З травня 2021 відбулися зміни у Програмі житлових субсидій.В зв’язку з новим порядком призначення та виплати субсидії на оплату житлово- комунальних послуг та придбання твердого побутового палива затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 402 та від 19.05.2021 № 505 «Деякі питання надання житлових субсидій» для коректного і своєчасного продовження житлової субсидії в автоматичному режимі потрібно підтвердити інформацію, що за домогосподарством не відбулися зміни, а саме:
— зміна персональних даних (паспорт, код);
— зміна складу сім’ї та сімейного стану;
виплатних реквізитів;
— перебування у власності 2 транспортних засобів із року випуску яких минуло менше ніж 15 років (або наявність одного транспортного засобу із року випуску яких минуло менше ніж 5 років);
— наявність депозитів;
— придбання товарів, майна більше 50 тис. грн., в тому числі іноземної валюти;
— наявність у власності двох житлових приміщеньЗаяви та декларації з підтверджуючими даними будуть надаватися в  сектор з призначення та виплати державних соціальних допомог № 5 у  м. Сміла управління соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації в електронному з подальшим підтвердженням в паперовому вигляді.ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!!
З метою уникнення утворення черг, повідомляємо, що на підставі поданих документів  протягом усіх 5 місяців неопалювального періоду (травень-вересень 2021), житлова субсидія буде призначена з травня 2021.  Просимо всіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень.Звертатися за оформлення субсидії потрібно через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Балаклеївської сілської ради за адресою: вул. Незалежності, 2, с. Балаклея (адмінприміщення сільської ради); вул. К. Вишневецького, 169 а, с. Костянтинівка (будинок старостату); будинок культури с. Теклине (щочетверга з 10:00 по 15:00); будинок культури с. Плоске (щоп’ятниці з 9:00 по 12:00) та с. Мале Старосілля будинок старостату.При собі мати наступне:

 • Паспорт та ідентифікаційний код, свідоцтво про народження (неповнолітні діти) на кожного члена домогосподарства;
 • Свідоцтво про розірвання шлюбу;
 • Свідоцтво про смерть;
 • Довідка про склад сім’ї;
 • Розрахунковий рахунок банківської установи;
 • Квитанції СВІТЛО та ГАЗ (за останній місяць);
 • Заява та декларація;
 • Папка швидкозшивач.

***

***
Асоціація керованого запилення «BeesAgro»

вул. Незалежності, 19, м. Сквира, 09000, Київська обл.
beesagro.ua@gmail.com   www.facebook.com/beesagroassociation

ЛИСТ ЗАПРОШЕННЯ

Висловлюємо Вам свою повагу та запрошуємо прийняти участь у регіональній веб-конференцій «Розвиток керованого бджолозапилення» на Черкащині, яка відбудеться у Zoom 24 травня 2021 року, початок о 14:00 На заході будуть підніматися питання:

 • підвищення урожайності плодоовочевих та ягідних культур, збільшення прибутку Агро виробників та бджолярів;
 • роз’яснення економічної ефективності через впровадження бджолозапилення;
 • користування платформою BeesAgro для пошуку партнерів на локальному рівні а також співпраці, консультацій, підтримки, навчання;
 • юридичний супровід складання договорів;
 • роз’яснення нового законодавства щодо використання ЗЗР та наслідків для господарської діяльності Агро виробників та бджолярів;
 • отримання державної підтримки та дотацій.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/DisrhLNtvF12qkWD8

Голова правління ГС «Асоціація керованого запилення «БІСАГРО»   Двикалюк Р.М.
***
Інформація пасічникам та агропомисловцям
***
Про державну підтримку тваринництва в 2021р
***

Шановні жителі Балаклеївської територіальної громади
доводимо до Вашого відома, що на території ради є проблема зі стихійними сміттєзвалищами. Створення стихійних сміттєзвалищ карається згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення накладенням штрафу на громадян  та субєктів підприємницької діяльності.
Стихійні сміттєзвалища – болюча екологічна проблема сьогодення як в Україні, так і на території нашої територіальної громади
Окрема увага приділяється  проблематиці так званих «постійних стихійних смітників», які періодично ліквідуються та з часом з’являються знову. Найчастіше це зупинки громадського транспорту, а також окремі райони поблизу приватного сектору і місць відпочинку.
Стихійні сміттєзвалища – це ділянки територій населених пунктів, на яких безконтрольно утворюються та зберігаються тверді побутові, будівельні та інші відходи. Часто самовільно створені стихійні сміттєзвалища підпалюють – задля їх ліквідації. Такий підхід є неприпустимим, оскільки звалища є серйозним джерелом забруднення повітряного та водного середовища. Жоден із таких самовільно створених пунктів скидання відходів не обладнаний відповідним чином, продукти гниття і розпаду потрапляють у ґрунт і ґрунтові води, які є джерелом водопостачання для багатьох мешканців даного населеного пункту. Температура гниття подекуди настільки висока, що часто легко призводить до їх самозаймання, до того ж у повітря викидається значна кількість шкідливих та небезпечних речовин. До прикладу у період гниття поліетиленового пакету, у повітря виділяється понад 70 різних хімічних сполук, жодна з яких не є корисною для нашого здоров’я. Окрім того, такі звалища сміття є середовищем для розмноження комах та гризунів, які є збудниками та переносниками різних інфекційних захворювань, таких як лептоспіроз, сказ, енцефаліт, чума та ін., що в свою чергу має негативний вплив на здоров’я та життя людини.
Серед дієвих заходів попередження утворення несанкціонованих звалищ відходів визначили наступні:

  • спільно з депутатами активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботущодо правил поводження з відходами і необхідності укладення договорів на послугу з вивезення відходів;
  • притягнення до відповідальності порушників правил благоустрою, які утворюють такі звалища.
***
У приміщенні сільської ради працює термінал Ощадбанку

 Перелік операцій в терміналі для самообслуговування
Оплата готівкою:
-cdma зв’язку
-мобільного
-поповнення картки
-оплата комунальних послуг
-оплата рахунків

Операції з карткою:
переказ коштів:
-на(з) мобільні заощадження
-інша картка
-погашення кредитного ліміту

-Зміна пін-коду
-поповнення рахунку
-ощад 24/7
-залишок коштів/міні виписка
-платежі

Якщо виникнуть питання – працівники сільської ради завжди Вам допоможуть!
***
Зміна порядку виплати і доставки пенсій
З метою ознайомлення мешканців краю зі змінами порядку виплати пенсій заступник начальника відділу обслуговування громадян № 7 (сервісного центру) м. Сміла провела зустріч з членами ради ветеранів та активом ветеранської організації.
Представник Пенсійного фонду поінформувала ветеранів про  запровадження змін в організації виплати пенсій відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 277 від 29.03.2021 р. «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Повідомив, що з 1 вересня нинішнього року виплати здійснюватимуться через банківські установи. Для цього кожен отримувач пенсії та соціальної допомоги має відкрити рахунок в одному з обраних уповноважених банків. Зазначила, що доставка пенсій додому за рахунок бюджетних коштів здійснюватиметься тільки маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, людям похилого віку, старшим 80 років, та тим громадянам, котрі за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують стороннього догляду.
Принагідно Алла Кірієнко ознайомила представників ветеранської організації з широким спектром електронних послуг Пенсійного фонду України, які дають змогу оперативно отримувати потрібну інформацію та послуги з пенсійного забезпечення у будь-який час не виходячи з дому. Закликала користуватись сучасними сервісами пенсійної служби та за виникнення потреби в роз’ясненнях пенсійних питань звертатись до сервісного центру дистанційними засобами зв’язку – за телефоном гарячої лінії  (04733) 2 44 90.
***
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля АГРО-РОСЬ
***
Протокол № 6 Про карантин в навчальних закладах
***

***
Незаконна заготівля березового соку загрожує штрафом у 1360 гривень
Березень – час заготівлі корисного i смачного березового соку. Багато хто, збираючи сік самостійно, для власних потреб, можуть своїми діями спричинити загибель дерева. Зазвичай це стається тому, що люди не дивляться ні на вік дерева, ні на площі, де це можна робити. Як наслідок, в середині берези розпочинаються процеси гниття, грибкові захворювання й дерево втрачає свої якості, всихає.
Згідно зі статтею 10 Закону України “Про рослинний світ”, збирання деревин-них соків відносять до спеціального використання природних рослинних ресурсів.
Право заготівлі березового соку мають постійні користувачі лісових угідь (державні та комунальні лісогосподарські підприємства), а також підприємці та фізичні особи, які отримують для цього спеціальний дозвіл – “лісовий квиток”. Такий документ дає право для добування соку у чітко відведених місцях та з дотриманням встановлених правил заготівлі. За недотримання цих вимог порушників чекатиме покарання згідно статті 70 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).
Незаконна заготівля березового соку у межах населеного пункту, на територіях парків, скверів, зелених зон є порушенням пункту 4.2 Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах, відповідальність за яке передбачена статтею 152 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн. до 1360 грн.
Збирати березовий сік на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду теж суворо заборонено. Відповідальність за дане порушення природо-охоронного законодавства передбачено статтею 91 КУпАП.
З метою недопущення незаконного збору березового соку, працівниками Державної екологічної інспекції проводитимуться рейдові перевірки із залученням громадських інспекторів з охорони довкілля.

***

Дирекція СТОВ «Лан» та ТОВ «ЛАН-МІЛК» повідомляє, що в період весняних польових робіт з 10.04.2021 року по 25.06.2021 року в межах сільської ради на полях господарства будуть проводитися обприскування посівів сільськогосподарських культур, з метою захисту рослин від шкідливих організмів (бур’яни, хвороби та шкідники) пестицидами, зареєстрованими та дозволеними для використання в Україні. На межах оброблюваних полів будуть встановлюватися попереджувальні написи.
Кожне нове обприскування буде окремо повідомлятися.

***

***
Попередження про спалювання рослинності та їх залишків
***
Протокол № 4 Карантин та заходи з недопущення його поширення
***
Пенсійний фонд України  у м. Сміла
02 квітня 2021 року у відділі обслуговування громадян № 7 (сервісному центрі) м. Сміла буде працювати пряма телефонна “гаряча лінія” за участю   заступника начальника відділу обслуговування громадян № 7.
На запитання громадян з 11:00 до 12:00 відповідає заступник начальник відділу Алла КІРІЄНКО за номером телефону: (04733) 2 44 90
Додаткові консультації можна отримати за номером телефону постійно діючої “гарячої лінії”:  (04733) 2 44 90
***
Протокол №1 Про недопущення розповсюдження коронавірусу
Протокол №2 Епідеміологічна ситуація в районі
Протокол №3 Ситуація з поширенням захворюванням коронавірусом
***
Графік відключень Смілянської філії ПАТ Черкасиобленерго на березень 2021 рік.
Графік відключень Смілянської філії ПАТ Черкасиобленерго на квітень 2021 р.

Інформація з СМІЛЯНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ РЕМ » ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»

***
За інформацією Смілянського РЕМ
24.03.2021, 25.03.2021, 26.03.2021 з 9.00 год. до 16.45 год.
в зв’язку з проведенням ремонтних робіт не буде світла в с.Костянтинівка :
вул.К.Вишневецького від № 121 по № 171 та від № 124 по № 196
провулок Господарський
***
До уваги агропромисловців та пасічників
***
Графік благоустрою кладовищ
Графік вивезення сміття з приватного сектору
***
Державна екологічна інспекція Центрального округу розпочала операцію “Первоцвіт-2021”.
Це роблять з метою посилення у 2021 році державного контролю щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.
На правопорушників очікує  штраф від 1700 до 3655 гривень згідно зі статтею 88-1 КУпАП, або 340-510 гривень згідно зі статтею 90 КУпАП. Також на правопорушників чекає конфіскація об’єктів рослинного світу, а також сплата збитків, розрахованих інспекцією за шкоду, завдану довкіллю.
***

***
ШАНОВНІ ПАСАЖИРИ !
З  01 березня 2021 року, додатково, в п’ятницю, вводяться пільгові рейси на проїзд по маршрутах:
№153 — ст. Шевченка — Володимирівка, час відправлення з Володимирівки  9.25
№129 — ст. Шевченка — с. Мале Старосілля, час відправлення з с.Мале Старосілля  8.30
№152 — Райлікарня — с.Теклине, час відправлення  з с.Теклине  9.00
№141 — ст.Шевченка — с.Будки, час відправлення з ст.Шевченка 13.15 з с.Будки  12.10
***
Дії населення під час повені і паводків!
Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів, розмив залізничних та автомобільних доріг, аварії на інженерних мережах, знищення посівів, жертви серед населення та загибель тварин.
Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.
Способів захисту від повнів багато і Ви повинні їх знати
Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:
Запам’ятайте! Сирени та переривчасті гудки підприємств та транспортних засобів – це сигнал ”Увага всім”.
Негайно ввімкніть радіоприймач або телевізор. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв’язку з вами.

 • Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.
 • Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.
 • Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть усе у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.
 • Від’єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ.
 • Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці.
 • Переженіть худобу, яка є у вашому господарстві, на підвищену місцевість.


Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка:

  • Зберігайте спокій, уникайте паніки.
  • Швидко заберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі.
  • Надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку. Вони підлягають евакуації в першу чергу.
  • По можливості негайно залишіть зону затоплення.
  • Перед виходом з будинку вимкніть електрику та газ, загасіть вогонь у грубах. Зачиніть вікна та двері, якщо є час — закрийте вікна та двері першого поверху дошками (щитами).
  • Відчиніть хлів – дайте худобі можливість рятуватися.
  • Підніміться на верхні поверхи. Якщо будинок одноповерховий – займіть горішні приміщення.
  • До прибуття допомоги залишайтесь на верхніх поверхах, дахах, деревах чи інших підвищеннях, сигналізуйте рятівникам, щоб вони мали змогу швидко вас знайти.
  • Перевірте чи немає поблизу постраждалих, надайте їм, по можливості, допомогу.
  • Потрапивши у воду, зніміть з себе важкий одяг і взуття, відшукайте поблизу предмети, якими можна скористатися до одержання допомоги.
  • Не переповнюйте рятувальні засоби (катери, човни, плоти та інше).

Дії після повені, паводка:

 • Переконайтесь, що ваше житло не отримало внаслідок повені ніяких ушкоджень та не загрожує заваленням, відсутні провалини в будинку і навколо нього, не розбите скло і немає небезпечних уламків та сміття.
 • Не користуйтесь електромережою до повного осушення будинку.
 • Обов’язково кип’ятіть питну воду, особливо з джерел водопостачання, які були підтоплені.
 • Просушіть будинок, проведіть ретельне очищення та дезінфекцію забрудненого посуду і домашніх речей та прилеглої до будинку території.
 • Здійснюйте осушення затоплених підвальних приміщень поетапно, з розрахунку 1/3 об’єму води на добу.
 • Електроприладами можна користуватися тільки після їх ретельного просушування.
 • Заборонено вживати продукти, які були підтоплені водою під час повені. Позбавтеся від них та від консервації, що була затоплена водою і отримала ушкодження.
 • Все майно, що було затопленим, підлягає дезінфекції.
 • Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування адреси організацій, що відповідають за надання допомоги потерпілому населенню.

Сподіваємося, що наші рекомендації вам не знадобляться, але у разі необхідності – використовуйте їх і це можливо суттєво зменшить для вас небезпеку повені, паводка та їх наслідків.

***
***
***
Про рівень епідемічної небезпеки

З 26.02.2021 року
Згідно з інформацією, до «червоної» Івано-Франківської області додали Буковину. Так, у цих регіонах перевищено показники госпіталізацій.
До «помаранчевої» зони потрапили Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Луганська та Тернопільська області.
До «жовтої» зони віднесли місто Київ, Волинську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську і Чернігівську області.
«Зелених» зон в Україні наразі немає.
ПКМУ 104 

***

Графік проведення виїздних консультацій Смілянського ЦЗ

***

Увага!!!
«СПОРТКРАФТГЕЙМЗ ОНЛАЙН. БИТВА З ТІННЮ»

З 01 по 23 березня 2021 року заплановано проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та студентів «СпортКрафтГеймз Онлайн. Битва з тінню» (далі – Захід).
Організатори Заходу: Громадська організація «Українська федерація учнівського спорту» та Всеукраїнською громадською організацією «Спортивна студентська спілка України».
Програмою Заходу передбачено виконання щотижневого комплексу вправ (https://www.facebook.com/sportcomitet.mon/videos/450454082984003/).
Всі учасники Заходу, які успішно виконали всі завдання (фінішери), отримують заохочувальні призи.
Реєстрація на участь у Заході відбудеться з 22 по 26 лютого 2021 року.
Кількість слотів для участі у Заході обмежена.
Правила реєстрації та участі у Заході будуть доступні за посиланням
https://sportcraft.runukraine.org/ з 22 лютого 2021 року.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров’я виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради

***
Протокол №25 Про ускладнення погодних умов

Протокол № 24 Вживання заходів на випадок погіршення погодних умов

***

Знову пташиний грип!

Пташиний грип — це інфекційне захворювання птиці, яке викликане вірусами грипу А. Для людини особливо небезпечні штами Н5N1 і Н7N7, які приводять до тяжких наслідків та в більшості випадків закінчуються летально. Відомо, що дикі мігруючі птахи є природним резервуаром для високопатогенних вірусів і можуть передавати їх свійській птиці через безпосередній контакт . Інфіковані птахи поширюють вірус через свою слину, носові секреції і фекалії. Свійські птахи можуть бути інфіковані вірусом пташиного грипу через безпосередні контакти із дикими птахами або через контакт із зараженою поверхнею (земля, клітки, вода або корм).
Інфекція серед свійської птиці може бути безсимптомною або викликати зменшення яйценоскості та захворювання системи дихання чи травлення а також протікати у миттєвій формі, викликаючи швидку загибель птиці від системного ураження без будь-яких завчасних симптомів (високопатогенний пташиний грип). Проявляється це ураженням дихальної системи та системи травлення (хрипи, синусити, посиніння  гребеня, сережок, набряк голови, діарея). Під час спалаху пташиного грипу серед птахів існує можливий ризик і для людей, які мають безпосередні чи близькі контакти з інфікованими птахами або з поверхнями, зараженими секреціями чи іншими виділеннями інфікованих птахів. У більшості випадків люди заражаються пташиним грипом внаслідок безпосередніх чи близьких контактів з інфікованими птахами, або з поверхнею зараженою секрецією чи виділеннями інфікованих птахів.

Не слід нехтувати  певними правилами для запобігання  захворювання  людей на пташиний грип:
-Не допустима участь дітей у догляді за свійською птицею, заборонено їм влаштовувати ігри біля водойм зі стоячою водою:
-Продукти птахівництва треба вживати в їжу лише після належної теплової обробки -яйця варіть мінімум 10 хвилин, а м’ясо- щонайменше 30 хвилин(штами вірусу гинуть при високих температурах);
-Якщо ви брали до рук сире пташине м’ясо або яйця-обов’язково помийте руки з милом, а також продезінфікуйте їх спиртовим розчином;
-Перед приготуванням їжі з яєць ретельно вимийте їх з милом;
-Виділіть для обробки сирого м’яса окремий посуд  та дошку;
-Не кладіть приготоване м’ясо на те саме місце чи в той самий посуд, де воно знаходилось перед приготуванням;
-Не вживайте страв, до складу яких входить сира кров чи сирі або недоварені яйця;
-Зберігайте продукти в закритому  посуді, щоб сирі і готові продукти не контактували між собою.

Щоб не допустити захворювання свійської птиці на пташиний грип в особистих селянських господарствах потрібно дотримуватись слідуючих правил:
-Вся птиця яка завозиться у приватне домогосподарство повинна пройти карантин
-Закуповувати потрібно лише ту птицю яка має відповідні ветеринарні документи про проведення обробок та щеплень.
-Обмежити вигул птиці для недопущення контакту з дикими птахами, дотримуватись закритого утримання птиці.
-Не використовувати для напування птиці воду з відкритих водойм.
-Використовувати окремий одяг для догляду за птицею.
-У випадку захворювання птиці або масової загибелі, негайно звертатись до ветеринарного фахівця який обслуговує ваш населений пункт.

Протокол засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

***

Проекти містобудівної документації

Генеральні плани сіл   Балаклея   Теклине   Мале Старосілля

Затвердження містобудівної документації Балаклея, Теклине М.Старосілля

Балаклея
Довідка про громадське обговорення
Довідка про консультації с.Балаклея
ЗВІТ СЕО ГП БАЛАКЛЕЯ
Моніторинг
Пояснювальна записка ГП Балаклея
Графічні матеріали Балаклея

Теклине
Довідка про громадське обговорення
Довідка про консультації с.Теклине
ЗВІТ СЕО ГП ТЕКЛИНЕ
Моніторинг
Пояснювальна записка ГП Теклине
Графічні матеріали Теклине

Мале Старосілля
Довідка про громадське обговорення
Довідка про консультації с.Мале Старосілля
ЗВІТ СЕО ГП БАЛАКЛЕЯ
Моніторинг
Пояснювальна записка ГП Мале Старосілля
Графічні матеріали М Старосілля

Графічні матеріали заархівовані. Для перегляду потрібно скачати та розархівувати.

 

***

Протокол №23  Карантин у ЗДО Берізка с. Балаклея

***

Протокол №22 Карантин на релігійні свята 18-19 січня

***

Інформація Укрпошти

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Бажаєте отримувати Вашу пенсію в Укрпошті?

 • для оформлення виплати і доставки пенсії/соціальної допомоги через АТ «Укрпошту» необхідно звернутись до Пенсійного фонду України або управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання.
 • подати там заяву про припинення перерахування пенсії на банківський рахунок та отримання виплат за місцем фактичного проживання.
 • при собі треба мати паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення (за наявності) або інші документи, на підставі яких здійснюється виплата пенсії/соціальної допомоги (також можна взяти копії цих документів).

 За бажанням, пенсіонер може отримувати пенсію у відділенні поштового зв’язку, або вдома — через листоношу.

     Також, листоноша може прийняти оплату будь-яких рахунків.

До зустрічі в Укрпошті!

***

До відома жителів громади

      Сьогодні, 13.01.2021 року всі дванадцять закладів соціальної сфери Балаклеївської сільської ради, які опалюються газом, були підключені до газопостачання АТ «Черкасигаз», у приміщеннях відновлений тепловий режим.

Дякуємо за підтримку та розуміння.

***

Протокол №21 Про локдаун

***

Протокол №20 Карантин в ДНЗ Берізка с. Теклине

***

Грип птиці (класична чума птахів).

 У зв’язку із виявленням (04.12.2020) випадку грипу птиці в особистому селянському господарстві с. Кандибине Новоодеського району Миколаївської області Смілянське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області нагадує.

Інкубаційний період у птиці триває 1-7 днів. В окремих випадках — від декількох годин до 7 діб і більше.

Клінічні ознаки депресія, втрата чутливості, сльозотеча, набряками в ділянці голови і шиї, ціанотичність слизових оболонок, гребінця та сережок, водянистий пронос, рідше — симптоми ураження органів дихання.

У бройлерів клінічні ознаки грипу менше виражені, ніж у інших видів птиці, і характеризуються пригніченням, сонливістю, відсутністю апетиту та підвищеною летальністю. Також спостерігаються набряки голови та шиї, ознаки ураження нервової системи, зокрема викривлення шиї та атаксія.

Шановні жителі Смілянщини з метою профілактики необхідно:

   • обмежити контакт свійської птиці з дикою перелітною та синантропною птицею;
   • в разі виявлення захворювання та загибелі птиці негайно сповіщати державну ветеринарну службу району;
   • не перешкоджати ветспеціалістам здійснювати систематичний нагляд за фізіологічним станом птиці.
   • дотримуватися вимог особистої гігієни при обслуговуванні птиці.

***

Протокол №19 Про каранитн в ДНЗ Вишенька

***

Протокол № 18 Про зактиття на карантин Балаклеївського ліцею ім. Є Гуглі

***

Розпорядження про організацію протиепідемічних заходів

Розпорядження про створення персонального складу комісії

***

Протокол №17 Про встановлення обмеження в зв’язку з коронавірусом.

***

Протокол №16 Про зміни рівня епідемічної безпеки

***

Протокол № 15 Про карантин у закладах освіти

***

Протокол № 13 Про посилення карантинних заходів на території Смілянського району.

***

Протокол №12 Карантин в закладі дошкільної освіти »Сонечко»

***

Протокол №11 Про недопущення поширення коронавірусу в закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2

***

Проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти

***

Протокол №10 Про недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2

***

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів «План зонування території села Балаклея Смілянського району Черкаської області», «План зонування території села Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області», «План зонування території села Теклине Смілянського району Черкаської області»

План зонування території (зонінг) — містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.
Замовником проекту містобудівної документації є Балаклеївська сільська рада, а розробником — ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС». Підстава розроблення – Рішення Балаклеївської сільської ради № 8-15/VІІ від 21.05.2019 року та № 29-25/VІІ від 16.04.2020 року.
З текстовою та графічною частинами зазначених проектів містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Балаклея, вул.Незалежності,2.
Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є сільський голова  Балаклеївської сільської ради– Ситнік Р.
Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 09 вересня по 08 жовтня 2020 року в приміщенні Балаклеївської сільської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Балаклея Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 10:30 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради, громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Теклине Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 11:00 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради, громадські слухання щодо розроблення плану зонування території села Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області відбудуться 22 вересня 2020 року о 11:30 годині у приміщенні Балаклеївської сільської ради.

***

Повідомлення про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування Планів зонування сіл Балаклея, Мале Старосілля та Теклине

***

Заяви про призначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування

ЗАЯВА СЕО ПЗ БАЛАКЛЕЯ

ЗАЯВА СЕО ПЗ ТЕКЛИНЕ

ЗАЯВА СЕО ПЗ МАЛЕ СТАРОСІЛЛЯ

 

***

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА ЗЕМЛЕКОРИТУВАЧІВ

 Якщо Ви отримали правовстановлюючі документи (державний акт на право власності на земельну ділянку або договір оренди землі) на земельну ділянку до 01.01.2013 року рекомендуємо Вам перевірити на Публічній кадастровій карті (map.lend.ua) наявність інформації про земельну ділянку, зазначивши у відповідній графі кадастровий номер земельної ділянки (йдеться про земельні ділянки, право власності або користування на які оформлено після 2004 року). У разі виявлення таких земельних ділянок землевласникам або землекористувачам необхідно замовити виготовлення електронного документа (обмінного файла у форматі XML) та подати його державному кадастровому реєстратору для внесения відомостей до ДЗК.

   Щодо земельних ділянок, право власності або користування на які оформлено до 2004 року, але відомості про які не внесені до ДЗК, інформуємо, що державна реєстрація зазначених земельних ділянок здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

                                                                      Держгеокадастр

***

Відповідальність та дотримання правил благоустрою

***

На водоймах сіл Балаклея та Мале Старосілля купатися заборонено!

Протокол №8 Про запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах Балаклеївської сільської ради

Лист Смілянського РВ УДСНС України у Черкаській області

***

Повідомлення про конкурс на заміщення вакантних посад

***

Оголошення

Балаклеївська сільська рада повідомляє!

27 числа кожного місяця 2020 року проводиться вивезення сміття від населення.

***

В Центрі надання соціальних послуг Балаклеївської сільської ради з’явилася «Скринька взаємодопомоги».  Через введення карантинних заходів, батьки багатьох родин залишилися без заробітку.  Наразі їм надзвичайно потрібна допомога та підтримка.  Просимо всіх жителів Балклеївської громади, зокрема, приватних підприємців: якщо ви маєте можливість та бажання, допомогти малозабезпеченим сім’ям продуктами харчування, засобами гігієни та засобами індивідуального захисту, приносьте їх до приміщення Центру надання соціальних послуг (село Балаклея вул.Миру 117 приміщення Будинку культури) і поповнюйте «Скриньку взаємодопомоги». Запрошуємо Вас долучитися до допомоги тим, кому це зараз конче необхідно та продовжити добру і корисну справу. Прохання попередньо телефонувати за номером 0638897666. Передачу вмістимого «Скриньки взаємодопомоги» тим, хто цього потребує,гарантуємо. Робити добро легко!

***

НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ

24.03.2020

УВАГА шановні громадяни!

17.03.2020

Увага!

Рішення про коронавірус

Протокол по карантину

24.11.2019

11.11.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНКУРС

04.10.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНКУРС

02.08.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

17.07.2019  Порядок проведення конкурсу

17.07.2019  Перелік питань на перевірку знань за напрямком

17.07.2019  Перелік питань

17.07.2019 Розпорядження про оголошення конкурсу

16.07.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВАКАНТНІ МІСЦЯ, КОНКУРС

09.07.2019 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

01.10.2019

 

Обсуждение закрыто.