Містобудування

Графічні матеріали с. Балаклея

Графічні матеріали с. М. Старосілля

Графічні матеріали с Теклине

Що потрібно знати для спорудження будинку

Детальний план центральної частини села

Детальний план території по вул. Шевченка

Земля під басейни для тимчасового зберігання риби

Детальний план частини території с.Теклина

Території між Силікальційним та Будівельним в с.Балаклея

Детальний план по вулиці Лесі Українки

Про затвердження детального плану по вул. Буця

Створюємо майбутнє разом

Давно назріла проблема створення в селі Балаклея єдиного простору для проведення сільських свят та заходів на відкритому повітрі, створення зон для комфортного  відпочинку найменших мешканців об’єднаної громади та їхніх мам, зони зустрічі закоханих, випускників, фотозон, зон для активного відпочинку   та просто  красивого місця для проведення дозвілля.

Так вже історично склалося, що свята Івана Купала, Новорічні свята та проводи Масляної  відбуваються  в центральній частині села Балаклея біля річки Сріблянка. В цій частині  також  встановлено дитячий ігровий майданчик та обладнано місце для відпочинку. В центрі села працюють магазини, заклад харчування, автозаправна станція, обладнані стоянки для автомобілів, є великий ставок з лебедями, обладнаний пляжем – улюблене місце відпочинку рибалок та любителів відпочинку біля води. Територія обладнана вуличним освітленням.

За ініціативи сільського голови Ростислава Ситніка    та  враховуючи побажання жителів об’єднаної громади,   за одноголосної  підтримки депутатів сільської ради було прийнято рішення сільської ради від № 4-10/VII від 19.02.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в центральній частині села Балаклея Смілянського району Черкаської області для облаштування парку» (фото 5) (фото 6).

На сьогодні виготовлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,7480 га для облаштування парку, який отримав позитивний висновок екстериторіального органу Держгеокадастру (фото 4,) та  знаходиться на погодженні  в  секторі містобудування та архітектури Смілянської РДА (фото 1).

Балаклеївською сільською радою прийняте рішення № 8-11/VII  від 21.05.2019  «Про  внесення змін до детального плану частини території села Балаклея Смілянського району Черкаської області», яким передбачено паркову зону в центральній частині села Балаклея (фото 2) (фото 7).

Одним з підготовчих етапів до розроблення детального плану є  «Технічний звіт про виконання топографо- геодезичних вишукувань для розроблення проекту детального планування центральної частини села Балаклея (вулиця Миру – вулиця Незалежності) Смілянського району  Черкаської області (фото 3).

Проводиться активна робота по виготовленні детального плану даної території.

Після затвердження  детального плану території та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під облаштування парку, керівництво  громади  планує  провести громадське обговорення на кращий проект по облаштуванню центру села Балаклея. Враховуючи велику територію під паркову зону тут  можна втілити в життя багато мікро проектів  для різного функціонального призначення  території.

Разом Ми зможемо створити затишне місце де буде комфортно всім: дітлахам,  дорослим, пенсіонерам, спортсменам, артистам, аматорам, народним умільцям. Громада отримає єдиний простір для проведення свят, зустрічей , заходів, Дня громади , виставок-ярмарок, облаштування виїзних та постійних атракціонів.

Даний масштабний  проект після втілення в життя сприятиме розвитку громади в цілому, туризму, торгівлі.

 

Бажаючих, небайдужих  та креативних просимо активно долучитися до реалізації  даного  проекту. Просимо  надавати  Ваші пропозиції  в письмовій формі за адресою : село Балаклея  вулиця Незалежності, 2  

 

З повагою сільський голова  Балаклеївської сільської ради Ростислав Ситнік.

Обсуждение закрыто.