ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!


Запрошуємо взяти участь у безкоштовному навчальному семінарі щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз’яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, а також інструментів для розвитку бізнесу. Організаторами семінару є Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно із Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» та Смілянська районна державна адміністрація.
Семінар відбудеться 12 квітня 2019 року за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 100, Смілянський міський будинок культури (2-й поверх, мала зала), початок об 11 год. 00 хв.
Лектори семінару:
— Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність»; 
— фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, Головного Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області;
— фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

Щодо встановлення розміру ставки туристичного збору на 2019 рік

«Про встановлення розміру ставки
туристичного збору на 2019 рік»

Балаклеївська об’єднана територіальна громада повідомляє, що рішенням сесії Балаклеївської сільської ради від 19.03.2019 № 5-4/VIІ «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на 2019 рік» затверджено Положення про туристичний збір на території Балаклеївської сільської ради та встановлено ставку туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі) у розмірі 0,5 % — для внутрішнього туризму та 0,6 % — для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рікпро ставки податку на нерухоме майно на 2019 рікпро встановлення ставок з єдиного податку на 2019 рік

Continue reading

Lorem ipsum

Heading 1 Heading 2 Heading 3 Heading 4 Heading 5 Heading 6 Lorem dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Nullam dignissim convallis est. Quisque aliquam. cite. Nunc iaculis suscipit dui. Nam sit amet sem. Aliquam libero nisi, imperdiet at, tincidunt nec, gravida vehicula, nisl. This stylesheet is going to help so freaking …

Continue reading