Балаклеївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

— начальник відділу з питань правопорядку, безпеки громадян, цивільного захисту, охорони праці, запобігання корупції, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи;

Вимоги до кандидатів:

1. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

2.Знання Конституції України; законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції», нормативних документів, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

3.Вільне володіння державною мовою.

4.Впевнене володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

5.Стаж роботи на державній службі не менше 2 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

— спеціаліст І категорії фінансово-економічного відділу, економічного розвитку та інвестицій. 

Вимоги до кандидатів:

1. Освіта відповідного професійного спрямування.

2. Знання Конституції України; законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції», нормативних документів, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

3.Вільне володіння державною мовою.

4.Впевнене володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

5.Стаж роботи за фахом не менше 3 років виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу в газеті «Смілянські обрії».

Термін подання заяв з 10.04.2019 року до 23.04.2019 року

Конкурс проводитиметься 24.04.2019 року.

Додаткова інформація за тел. 047(33)93419 або за адресою: вул. Незалежності,2, с.Балаклея Смілянського району Черкаської області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *